Календар ігор
СКЛАД УЧАСНИКІВ
1. ФК "Інгул" (с.Первозіванівка)
2. ФК "Калинівка" (с.Калинівка)
3. ФК "Северинка" (с. В.Северинка)
4 .ФК "Огнеупор" (с.Катеринівка)
5. ФК "Бережинка" (с.Бережинка)
6. ФК "Технополь-агро" (с.Федорівка)
7. ФК "Козак" (с.Могутнє)
8. ФК "Первозванівська ОТГ" (с.Первозванівка)
9. ФК "Іскра" (с. Созонівка)
ПЕРШЕ КОЛО
І ТУР – 21 червня
1. ФК «Інгул» - вихідний
2. ФК «Калинівка» - ФК «Іскра» 2:0
3. ФК «Северинка» - ФК «Первозванівська ОТГ» 6:1
4. ФК «Бережинка» - ФК «Технополь-агро» 0:9
5. ФК «Огнеупор» - ФК «Козак» 1:0
ІІ ТУР – 28 червня
1. ФК «Первозванівська ОТГ» - вихідний
2. ФК «Іскра» - ФК «Інгул» 1:2
3. ФК «Калинівка» - ФК «Козак» 5:1
4. ФК «Северинка» - ФК «Технополь-агро» 0:6
5. ФК «Огнеупор» - ФК «Бережинка» 3:0
ІІІ ТУР – 05 липня
1. ФК «Технополь-агро» - вихідний
2. ФК «Інгул» - ФК «Первозванівська ОТГ» 18:0
3. ФК «Козак» - ФК «Іскра» 1:0
4. ФК «Бережинка» - ФК «Калинівка» 0:4
5. ФК «Северинка» - ФК «Огнеупор» 2:2
ІV ТУР – 12 липня
1. ФК «Огнеупор» - вихідний
2. ФК «Козак» - ФК «Інгул» 1:6
3. ФК «Калинівка» - ФК «Северинка» 4:0
4. ФК «Іскра» - ФК «Бережинка» 4:1
5. ФК «Технополь-агро» - ФК «Первозванівська ОТГ» 10:0
V ТУР – 19 липня
1. ФК «Калинівка» - вихідний
2. ФК «Інгул» - ФК «Технополь-агро» 1:3
3. ФК «Козак» - ФК «Бережинка» 0:4
4. ФК «Первозванівська ОТГ» - ФК «Огнеупор» 2:7
5. ФК «Іскра» - ФК «Северинка» 1:4
VІ ТУР – 26 липня
1. ФК «Іскра» - вихідний
2. ФК «Інгул» - ФК «Бережинка» 1:2
3. ФК «Огнеупор» - ФК «Технополь-агро» 0:2
4. ФК «Северинка» - ФК «Козак» 0:0
5. ФК «Первозванівська ОТГ» - ФК «Калинівка» 0:5
VІІ ТУР – 02 серпня
1. ФК «Козак» - вихідний
2. ФК «Інгул» - ФК «Огнеупор» 4:5
3. ФК «Бережинка» - ФК «Северинка» 0:4
4. ФК «Технополь-агро» - ФК «Калинівка» 2:2
5. ФК «Первозванівська ОТГ» - ФК «Іскра» 2:4
VІІІ ТУР –09 серпня
1. ФК «Бережинка» - вихідний
2. ФК «Северинка» - ФК «Інгул» 0:4
3. ФК «Огнеупор» - ФК «Калинівка» перенесено
4. ФК «Технополь-агро» - ФК «Іскра» 6:4
5. ФК «Козак» - ФК «Первозванівська ОТГ» 5:0
ІХ ТУР – 16 серпня
1. ФК «Северинка» - вихідний
2. ФК «Інгул» - ФК «Калинівка» 1:3
3. ФК «Огнеупор» - ФК «Іскра» 1:2
4. ФК «Первозванівська ОТГ» - ФК «Бережинка» 3:8
5. ФК «Технополь-агро» - ФК «Козак» 3:2
ПОЧАТОК ІГОР О 10:00 год.
ДРУГЕ КОЛО
І ТУР – 23 серпня
1. ФК «Інгул» - вихідний
2. ФК «Іскра» - ФК «Калинівка» 2:4
3. ФК «Первозванівська ОТГ» - ФК «Северинка» 0:5
4. ФК «Технополь-агро» - ФК «Бережинка» 5:0
5. ФК «Козак»- ФК «Огнеупор» 1:2
ІІ ТУР – 30 сепня
1. ФК «Первозванівська ОТГ» - вихідний
2. ФК «Інгул» - ФК «Іскра» 8:1
3. ФК «Козак» - ФК «Калинівка» 0:4
4. ФК «Технополь-агро» - ФК «Северинка» 5:0
5. ФК «Бережинка» - ФК «Огнеупор» 2:3
ІІІ ТУР – 06 вересня
1. ФК «Технополь-агро» - вихідний
2. ФК «Первозванівська ОТГ» - ФК «Інгул» 0:10
3. ФК «Іскра» - ФК «Козак» 1:3
4. ФК «Калинівка» - ФК «Бережинка» 5:1
5. ФК «Огнеупор» - ФК «Северинка» 1:1
ІV ТУР – 13 вересня
1. ФК «Огнеупор» - вихідний
2. ФК «Інгул»- ФК «Козак» 8:0
3. ФК «Северинка» - ФК «Калинівка» 0:4
4. ФК «Бережинка» - ФК «Іскра» 3:0
5. ФК «Первозванівська ОТГ» - ФК «Технополь-агро» 2:9
V ТУР – 20 вересня
1. ФК «Калинівка» - вихідний
2. ФК «Технополь-агро» - ФК «Інгул» 6:4
3. ФК «Бережинка» - ФК «Козак» 2:1
4. ФК «Огнеупор» - ФК «Первозванівська ОТГ» 12:2
5. ФК «Северинка» - ФК «Іскра» 2:0
VІ ТУР – 27 вересня
1. ФК «Іскра» - вихідний
2. ФК «Бережинка» - ФК «Інгул» 1:5
3. ФК «Технополь-агро» - ФК «Огнеупор» 1:4
4. ФК «Козак» - ФК «Северинка» 0:1
5. ФК «Калинівка» - ФК «Первозванівська ОТГ» 4:1
VІІ ТУР – 04 жовтня
1. ФК «Козак» - вихідний
2. ФК «Огнеупор» - ФК «Інгул» 1:2
3. ФК «Северинка» - ФК «Бережинка» 2:2
4. ФК «Калинівка» - ФК «Технополь-агро» 1:2
5. ФК «Іскра» - ФК «Первозванівська ОТГ» 4:1
VІІІ ТУР – 11 жовтня
1. ФК «Бережинка» - вихідний
2. ФК «Інгул» - ФК «Северинка»
3. ФК «Калинівка» - ФК «Огнеупор»
4. ФК «Іскра» - ФК «Технополь-агро»
5. ФК «Первозванівська ОТГ» - ФК «Козак»
ІХ ТУР – 18 жовтня
1. ФК «Северинка» - вихідний
2. ФК «Калинівка» - ФК «Інгул»
3. ФК «Іскра» - ФК «Огнеупор»
4. ФК «Бережинка» - ФК «Первозванівська ОТГ»
5. ФК «Козак» - ФК «Технополь-агро»
|