Головна » Архів матеріалів
I ТУР - 20 СЕРПНЯ
Вища ліга
1. ФК "Інгул" - вихідний
2. ФК "Бережинка" – ФК "Северинка" 2:1
3. ФК "Огнеупор" – ФК "Кристал" 5:0
4. ФК "Сокіл" – ФК "Грузьке" 5:0
5. ФК "Технополь-агро" - ФК "Агроспорт" 4:1
Перша ліга
1. ФК "Назарівка" – ФК "Калинівка" 0:3
2. ФК "Карлівка" – ФК "Відродження" 3:1
3. ФК "Байраки" – ФК "Вишняківка" 2:1
4. ФК "Вільне" – ФК "Славія" 5:3
5. ФК "Козак" – ФК "Рассвет-Агро" 4:2
Переглядів: 477 |
Додав: admin |
Дата: 20.08.2017
|
|
ІV етап Кубку
ФК "Інгул" - ФК "Технополь-агро", гра закінчилась з рахунком 1:3.
Отже у фіналі Кубку 24.08 зустрінуться ФК "Огнеупор" - ФК "Технополь-агро"
Переглядів: 503 |
Додав: admin |
Дата: 30.07.2017
|
|
УВАГА!!! ДОЗАЯВКА ПРОДОВЖЕНА ДО 16. 08 ВКЛЮЧНО!!!
Переглядів: 496 |
Додав: admin |
Дата: 29.07.2017
|
|
За жеребкуванням команда ФК "Інгул" приймає вдома команду "Технополь-агро". ІV етап відбудеться 30. 07 в с. Первозванівка.
А ФК "Огнеупор", чекає на фінальну гру, яка відбудеться 24 серпня.
Переглядів: 464 |
Додав: admin |
Дата: 24.07.2017
|
|
ІІІ етап Кубку Району закінчився з такими результатами:
1. ФК "Сокіл" - ФК "Інгул" 1:1 (4:5)
2. ФК "Огнеупор" - ФК "Калинівка" 4:1
Переглядів: 482 |
Додав: admin |
Дата: 24.07.2017
|
|
ІІІ етап Кубку Району пройде 23. 07.
1. ФК "Сокіл" - ФК "Інгул"
2. ФК "Огнеупор" - ФК "Калинівка"
ФК "Технополь-агро" за жеребкуванням проходе у ІV етап,який пройде 30. 07.
Переглядів: 435 |
Додав: admin |
Дата: 17.07.2017
|
|
1. ФК "Калинівка" - ФК "Агроспорт" 2:2 (5:4)
2. ФК "Сокіл" - ФК "Северинка" 5:1
3. ФК "Назарівка" - ФК "Технополь-агро" 0:9
4. ФК "Кристал" - ФК "Огнеупор" 0:9
Переглядів: 485 |
Додав: admin |
Дата: 16.07.2017
|
|
1/8 ФІНАЛУ Кубку
1. ФК "Калинівка" - ФК "Агроспорт"
2. ФК "Сокіл" - ФК "Северинка"
3. ФК "Назарівка" - ФК "Технополь-агро"
4. ФК "Кристал" - ФК "Огнеупор"
Переглядів: 468 |
Додав: admin |
Дата: 09.07.2017
|
|
1/16 Кубку района.
1. ФК "Агроспорт" - ФК "Байраки" 8:1
2. ФК "Калинівка" - ФК "Карлівка" 8:1
3. ФК "Сокіл" - ФК "Бережинка" 6:0
4. ФК "Славія" - ФК "Северинка" 0:9
5. ФК "Технополь-агро" - ФК "Вишняківка" 9:1
6. ФК "Рассвет-Агро" - ФК "Назарівка" 1:1 (1:3)
7. ФК "Кристал" - ФК "Вільне" 0:0 (4:2)
8. ФК "Огнеупо" - ФК "Відродження" 7:1
9. ФК "Грузьке" - ФК "Інгул" 0:2
Переможець пари 9, виходить в 1/4
Переглядів: 455 |
Додав: admin |
Дата: 09.07.2017
|
|
1/16 Кубку района.
1. ФК "Агроспорт" - ФК "Байраки" 8:1
2. ФК "Калинівка" - ФК "Карлівка" 8:1
3. ФК "Сокіл" - ФК "Бережинка" 6:0
4. ФК "Славія" - ФК "Северинка" 0:9
5. ФК "Технополь-агро" - ФК "Вишняківка" 9:1
6. ФК "Рассвет-Агро" - ФК "Назарівка" 1:1 (1:3)
7. ФК "Кристал" - ФК "Вільне" 0:0 (4:2)
8. ФК "Огнеупо" - ФК "Відродження" 7:1
9. ФК "Грузьке" - ФК "Інгул" 0:2
Переможець пари 9, виходить в 1/4
Переглядів: 434 |
Додав: admin |
Дата: 09.07.2017
|
|
« 1 2 ... 15 16 17 18 19 »
|
Календар |
---|
« Травень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|