П`ятниця, 17.05.2024, 11:33 | Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість

Кропивницька Районна Федерація Футболу

Головна » Архів матеріалів

22.04 відбудеться ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2018!
Усім командам прибути у с. Первозванівка для почесного підняття прапору та відкриття сезону!
Початок о 08:30.

Переглядів: 457 | Додав: admin | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (0)

31.03 пройшла фінальна частина обласних змагань з футзалу серед районів Кіровоградської області!
Кіровоградський район представляли: Гладкий К. (ГК), Павленко Є., Вакулко С., Іщенко Д.(К), Вітряченко І., Селенко І.,Скрипченко Д., Бабіюк А., Олійник О., Бобров В.
У першій грі з Новомиргородським районом наші хлопці зіграли внічию 0:0.
Друга гра пройшла з Голованівським районом, де спочатку ми програвали, та все ж таки команда виборола перемогу 4:2.
Третя гра проходила з Долинським районом, в якій нам не вдалося впоратися з напором суперника, гра завершилась  з рахунком 4:1 на користь Долинського району.
За результатами ігор, наші хлопці вийшли на боротьбу за ІІІ місце зі Знам'янським  районом. У надскладній грі з бурхливими емоціями Кіровоградському району все ж таки не вдалося отримати бажану перемогу...результат гри не на нашу користь 2:1

... Читати далі »

Переглядів: 401 | Додав: admin | Дата: 01.04.2018 | Коментарі (0)

До уваги представників команд!!!
До 15.04 включно, представникам команд потрібно повідомити голову КРФФ про неможливість прибуття команди на відкриття сезону!
До команди, яка не з'явитися, будуть застосовані санкції!

Переглядів: 348 | Додав: admin | Дата: 29.03.2018 | Коментарі (0)

ПРИЙДІТЬ ТА ПІДТРИМАЙТЕ СВОЮ ЗБІРНУ!!!
У суботу 31.03  у залі СДЮШОР-2 (Дендропарк) пройде фінальна частина змагань з футзалу серед районів Кіровоградської області.
Кіровоградському району випало боротися з Голованівським, Новомиргородським та Долинським районами.
Перша гра відбудеться о 10:00 Кіровоградський район змагатиметься з Новомиргородським.
Друга гра пройде о 11:20 з Голованівським районом.
Третя гра - о 12:40 з Долинським районом.

Переглядів: 378 | Додав: admin | Дата: 28.03.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні пройшов Чемпіонат серед районів та міст Кіровоградської області.
Кіровоградський район потрапив у досить складну групу, у якій виступали: Світловодськ, Петрово, Смоліно та Новоукраїнка.
Кіровоградський район представляли: Гладкий К. (ГК), Павленко Є., Вакулко С., Іщенко Д. (К), Вітряченко І., Селенко І., Луцовят М., Бабіюк А.
В першій грі Кіровоград змагався зі Смоліно та завершив її з рахунком 3:3. Друга гра пройшла з командою зі Світловодську, де наші хлопці змогли отримати перемогу - 1:2. У третій не простій грі, команда виборола перемогу у Петрово - 4:1. Четверта надскладна гра пройшла з командою з Новоукраїнки, де спершу Кіровоград програвав 2:0, та все ж таки зміг отримати нічию 2:2, яка дала змогу вийти у фінал з першого місця! Вітаємо збірну Кіровоградського району та бажаємо сил для перемоги у фіналі!!!

Переглядів: 365 | Додав: admin | Дата: 25.03.2018 | Коментарі (0)

17-18.03 пройшли останні тури з футзалу в яких приймали участь 9 районних команд.
У Екстра лізі: команда ФК "Металург" (с.Соколівське) зайняла - 6 місце, а ФК "Огнеупор" (с.Катеринівка) - здобула 9 місце.
У Першій лізі команда ФК "Калинівка" (с.Калинівка) завоювала - 6 місце.
У Другій лізі одразу 3 районні команди змогли вибороти призові місця: 1 місце зайняла команда ФК "Інгул" (с.Первозванівка), 2 місце - ФК "Технополь-агро" (с.Федорівка) та 3 місце зайняла команда ФК "Грузьке" (с. Грузьке).
У Третій лізі змагалася команда ФК "Форест" (збірна з с.Соколівське, с. Карлівка та с.Вишняківка), якій вдалося зайняти 7 місце.
У Четвертій лізі команда ФК "Северинка" (с.Северинка) спромоглася вибороти 2 місце, а команда ФК "Назарівка" (с.Назарівка) - 9 місце.
Вітаємо з завершенням футзалу, та згодом чекаємо на всі команди у великому футб ... Читати далі »

Переглядів: 400 | Додав: admin | Дата: 20.03.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні 4 лютого у залі СДЮШОР-2 пройшов Турнір Кіровоградського району з футзалу.

6. ФК "Інгул" - ФК "Козак" 8:2

7. ФК "Бережинка" - ФК &q ... Читати далі »

Переглядів: 488 | Додав: admin | Дата: 04.02.2018 | Коментарі (0)

До уваги представників команд!
4 лютого о 9:00, в залі СДЮШОР-2 (Дендропарк) відбудеться турнір з міні-футболу Кіровоградського району.
Команди мають бути в залі не пізніше 8:20!
В команді допускається 2 легіонери, представникам мати заявочний аркуш,та паспорта всіх гравців (окрім легіонерів).
Більш детальну інформацію голова КРФФ донесе представникам особисто!

Переглядів: 408 | Додав: admin | Дата: 19.01.2018 | Коментарі (0)

Ось і пройшло закриття Чемпіонату Кіровоградського району 2017!

Адміністрація КРФФ дякує командам, які з'явились на цьому святі, а також усім уболівальникам!

Перед початком ігор, було проведено нагородження призерів, а саме: Нагородження команд за призові місця в Першій лізі:

ФК "Байраки" за зайняте ІІІ місце, ФК "Козак" за зайняте ІІ місце, та ФК "Калинівка" за почесне І місце! Далі нагороджували Вищу лігу: ІІІ місце зайняла команда ФК "Технополь-агро", ІІ місце ФК "Інгул", та І місце виборола команда ФК "Сокіл"!

Також нагороджували каращих бомбардирів: в Першій лізі кращим став гравець команди ФК "Козак" Гончар Олег, який зумів забити суперникам аж 30 голів! Та в Вищій лізі ... Читати далі »

Переглядів: 548 | Додав: admin | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)